Indyjscy specjaliści od astrologii doradzają w sprawach życiowych, rodzinnych i biznesowych, a ich porady pomagają ludziom zrozumieć siebie, bieg własnego życia i pozwalają łatwiej podjąć decyzję. Astrologia wedyjska jest bardzo ogólną wiedzą o fazach czasu i ruchach ciał niebieskich na ekliptyce – stąd nazywa się ją dżjotiszą, nauką o świetlistych ciałach kosmosu. Dodatkow, widząc zbieżność rytmu kosmosu i rytmu życia człowieka, astrolog stara się doradzić, jaka będzie właściwa pora na rozpoczęcie czy zakończenie ważnych / przełomowych działań, takich jak zawarcie małżeństwa, rozpoczęcie nauki, działalności społecznej itd.. Specjalnością indyjskiej astrologii jest określenie charakteru faz życia opierając się na układzie Słońca, Księżyca i głównych planet ekliptyki względem układu odniesienia wyznaczonym przez ich konfigurację w chwili urodzenia. Dlatego przed poradą należy podać swoje jak najdokładniejsze dane urodzeniowe.

Jest wiele systemów dżjotiszy i wiele jej aspektów. Pod zakres dżjotiszy podpada pomiar czasu, w tym obliczanie kalendarza, wyznaczanie dni i godzin świątecznych, obliczanie momentów pełni i inncy faz Księżyca, a także przewidywanie pogody (meteorologia) czy ustalanie dni zbiorów. Prognozy i porady indywidualne stanowią tylko niewielką część tej szerokiej nauki o czasie i o przyrodzie. Horoskop i dane urodzeniowe nie są jedynym źródłem znaków, na podstwie których udziela się odpowidzi.

Kontakt:
Lakszman Kandel – pochodzący z Nepalu bramin, który zajmuje się zawodowo astrologią wedyjską od 25 lat. Studiował ją na uniwersytecie w Varanasi (Sampurnananda Sanskrit University), a także u astrologów w miejscowości Chitrakoot (Czitrakta). Od 30 lat mieszka w Polsce. Do niedawna zarządzał świątynią hinduską 'Hindu Bhavan’ w Raszynie pod Warszawą, pełniąc tam rolę kapłana i astrologa. Swe porady opiera się na systemie starożytnego mędrca Paraśary.
Język poradu: polski, hindi lub nepalski. 
Kontakt: Tel. / whatsapp:  +48 506 780 256.