Indyjscy specjaliści od astrologii doradzają w sprawach życiowych, rodzinnych i biznesowych, a ich porady pomagają ludziom zrozumieć siebie, bieg własnego życia i pozwalają łatwiej podjąć decyzję. Astrologia wedyjska jest bardzo ogólną wiedzą o fazach czasu i ruchach ciał niebieskich na ekliptyce – stąd nazywa się ją dżjotiszą, nauką o świetlistych ciałach kosmosu. Dodatkow, widząc zbieżność rytmu kosmosu i rytmu życia człowieka, astrolog stara się doradzić, jaka będzie właściwa pora na rozpoczęcie czy zakończenie ważnych / przełomowych działań, takich jak zawarcie małżeństwa, rozpoczęcie nauki, działalności społecznej itd.. Specjalnością indyjskiej astrologii jest określenie charakteru faz życia opierając się na układzie Słońca, Księżyca i głównych planet ekliptyki względem układu odniesienia wyznaczonym przez ich konfigurację w chwili urodzenia. Dlatego przed poradą należy podać swoje jak najdokładniejsze dane urodzeniowe.

Jest wiele systemów dżjotiszy i wiele jej aspektów. Pod zakres dżjotiszy podpada pomiar czasu, w tym obliczanie kalendarza, wyznaczanie dni i godzin świątecznych, obliczanie momentów pełni i inncy faz Księżyca, a także przewidywanie pogody (meteorologia) czy ustalanie dni zbiorów. Prognozy i porady indywidualne stanowią tylko niewielką część tej szerokiej nauki o czasie i o przyrodzie. Horoskop i dane urodzeniowe nie są jedynym źródłem znaków, na podstwie których udziela się odpowidzi.

Kontakt:
Lakszman Kandel – pochodzący z Nepalu bramin, który zajmuje się zawodowo astrologią wedyjską od 25 lat. Studiował ją na uniwersytecie w Varanasi, a także u innych astrologów Czitrakucie (Indie). Od 30 lat mieszka w Polsce, będąc żonaty z Polką. Do niedawna zarządzał świątynią hinduską 'Hindu Bhavan’ w Raszynie pod Warszawą, pełniąc tam rolę kapłana i astrologa. Opiera się na systemie stariozytnego mędrca Paraśary.
Tel. / whatsapp: +48 506 780 256. Porady możliwe są po polsku, nepalsku i w hindi.

Acharya Vinayak – wyniósł wiedzę astrologiczną z domu. Urodził się w tradycyjnej rodzinie bramińskiej w Varanasi. Intensywna praktyka jogi rozwinęła w nim wnikliwą intuicję i rozumienie psychik i problemów ludzkich. Jego porady dotyczą głównie spraw rodzinnych – małżeńswt, rozwodów itd., w tym jak rozwiązywać problemy rodzinne. Dodatkowo ma duże powodzenie w dopasowywaniu kierunku kształcenia i działania do uwarunkowań psychologicznych, pozwalając w przyszłości osiągnąć sukces.
Tel / whatsapp: +91 8285030893. Porady w Polsce tylko zdalnie, po angielsku i w hindi.